Džungle uprostřed bažin eBook

Fatimma.cz Džungle uprostřed bažin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Džungle uprostřed bažin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Džungle uprostřed bažin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Džungle uprostřed bažin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,43 MB

ISBN: 9788090564305

POPIS
Ucelený obraz o životě lidí a bohaté přírodě dvou jihoamerických mokřadů, které jsou nejrozsáhlejší na celé Zemi. Vzhledem k obtížné dostupnosti jsou tropické savany, bažiny i okolní tropické lesy dosud málo známé, avšak jejich křehká krása i jejich svérázní obyvatelé patří k tomu nejpodivuhodnějšímu přírodnímu bohatství i nejvzácnějšímu kulturnímu dědictví našich předků. Obsahuje 120 unikátních velkoformátových fotografií a 40 barevných kreseb divokých zvířat.
STÁHNOUT ČÍST
Jan Dungel - Wikipedie
️ ️Milí návštěvníci, rádi bychom Vás informovali, že od zítřka 13.3. 2020 bude Džungle zcela UZAVŘENA z důvodu nařízení vlády, které se vztahuje na zákaz veškerých akcí, kde přesahuje počet 30 osob. 🚫👨‍👩‍👧‍ V případě jakýchkoliv změn Vás budeme včas informovat.
Štětcem a mačetou (TV film) (2008) | ČSFD.cz
Objednávejte knihu Džungle uprostřed bažin v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY