Doktor na Everestu eBook

Fatimma.cz Doktor na Everestu Image

INFORMACE

Doktor na Everestu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kenneth Kamler. Přečtěte si s námi knihu Doktor na Everestu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Doktor na Everestu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,64 MB

ISBN: 8072431641

POPIS
Autobiografické zážitky zaznamenané významným americkým lékařem vrcholí popisem výstupu na Mount Everest v roce 1996. Tehdy K. Kamler sehrál klíčovou úlohu při pomoci přeživším obětem katastrofy. Jeho kniha je vyjímečně zasvěceným vyprávěním o tom, co člověka stojí a jakou odměnu přináší vysokohorské horolezectví. Pobyty v expedičních táborech byly pro autora neocenitelnou lekcí, nejen pokud šlo o medicínu praktikovanou v extrémních podmínkách, ale též poučením o síle hory a nezlomitelnosti lidského ducha.
STÁHNOUT ČÍST
Kø på Mount Everest koster to bjergbestigere livet - dr.dk
Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj.
Kniha Doktor na Everestu - Boj o život v extrémních ...
Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý v pátek třináctkrát za sebou vyjel na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysou horu. Celkem zdolal nadmořskou výšku nejvyšší hory světa Mt. Everestu 8848 metrů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY