Vlčice a mandragora 2 eBook

Fatimma.cz Vlčice a mandragora 2 Image

INFORMACE

Vlčice a mandragora 2 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdeněk Žemlička. Přečtěte si s námi knihu Vlčice a mandragora 2 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Vlčice a mandragora 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,10 MB

ISBN: 9788087027875

POPIS
Do světa lidí pronikla hrozba, která může změnit historii a uvrhnout svět do chaosu. Co zamýšlí královna jezinek a jaké jsou její skutečné cíle? Bude střet Germánů s Římem osudovou válkou, nebo jen jednou z mnoha bitev? I země v srdci Evropy se ocitá na pokraji zkázy. Vzniká zvrácený kult, přibývají oběti strigy a fanatičtí věštci zvěstují apokalypsu. Najdou se hrdinové, kteří tomu učiní přítrž? Pomůže moc poustevníka Magnuse? Bude mít i Kroana dost odvahy?
STÁHNOUT ČÍST
Mandragora - Sem Você, Sou Ninguém (Full Version) - YouTube
2.5. kniha v sérii Vlčice Kroana. O čem je kniha Vlčice a Mandragora 2? Do světa lidí pronikla hrozba, která může změnit historii a uvrhnout svět do chaosu. Co zamýšlí královna jezinek a jaké jsou její skutečné cíle? Bude střet Germánů s Římem osudovou válkou, nebo jen jednou z mnoha bitev?
Kniha Vlčice a mandragora I | Fantasyobchod.cz
2. kniha v sérii Vlčice Kroana. O čem je kniha Vlčice a Mandragora 1? Události se valí jedna za druhou: schyluje se k velikému střetu s Římem a hrozivé mystérium Teutonského lesa vyplouvá na povrch, stejně jako jiná nebezpečná tajemství. Marobudovo království je ohroženo intrikami a řáděním krvavého přízraku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY