Hry eBook

Fatimma.cz Hry Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hry? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jana Juráňová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Hry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,65 MB

ISBN: 9788089369713

POPIS
Divadelné hry slávnej slovenskej spisovateľky, ktorých uvedenie - už od osemdesiatych rokov 20. storočia - vždy sprevádzal veľký záujem.A aj inscenovanie spĺňalo očakávania verejnosti i divadelníkov. Hneď Salome v interpretácii Jany Bittnerovej patrila k vrcholom vtedajšej divadelnej sezóny. Dnes je Jana Juráňová uznávaná autorka a (nielen) ako spoluzakladateľka Aspektu patrí k známym osobnostiam Slovenska, ktorých meno je spojený s podstatnými a dôležitými občianskými aktivitami.Zborník obsahuje divadelné i rozhlasové hry Jany Juráňovej, spolu je v nej osem hier: Salome, Misky strieborné, nádoby výborné, Tajomstvá Trúdy H., Topenie žiab, Reality snov, Medzi zrkadlami a hviezdami, Sochárka Camille Claudel, Zbombardujte kráľa a vojačikov smiechom. Zasvätený úvod ku knihe O antiiluzívnosti drámy napísala Dagmar Kročanová.
STÁHNOUT ČÍST
Hry — games — Déčko — Česká televize
Ubongo Junior je vydařenou variantou oblíbené rodinné hry, která je tentokráte určena přímo dětem. Základní princip hry zůstává stejný, mění se pouze grafika, která do hry přináší pěkná zvířátka, a snižuje se samozřejmě náročnost úloh.
Hry pro PC - JRC
Cílem hry je překonat co největší množství překážek a získat tak nejvyšší možné skóre. Pozor si však dej na překážky, které se ti v tomto budou snažit zabránit. Jedoucí auta, autobusy, rychle se pohybující klády a málo volného prostoru pro pohyb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY