Občanské právo hmotné eBook

Fatimma.cz Občanské právo hmotné Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Občanské právo hmotné! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Občanské právo hmotné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Občanské právo hmotné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

ISBN: 9788075520982

POPIS
Tato praktická studijní pomůcka poskytuje čtenáři přehled nejdůležitější judikatury občanského práva hmotného za období od ledna 2014 do září 2015. Jednotlivé judikáty – ponejvíce Nejvyššího soudu, ale i Ústavního soudu, případně vrchních a krajských soudů – jsou přehledně a heslovitě rozčleněny dle svých názvů. Pro snazší pochopení rozebírané problematiky je každé heslo vybaveno autorským komentářem a usouvztažněno se související judikaturou, aby vynikly širší souvislosti a celkový kontext. Svazek je vybaven rovněž takzvaným ústavním vhledem, tj. důležitými rozhodnutími Ústavního soudu v oblasti občanského práva hmotného za sledované období. Publikace díky své srozumitelnosti a systematickému přístupu představuje vynikající pomůcku nejen pro studenty právnických fakult, ale i pro odbornou či laickou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Občanské právo hmotné - Obecná část. Absolutní majetková ...
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Musíš znát... Občanské právo hmotné od Petra Polišenská. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.
Občanské právo hmotné 4 - Díl čtvrtý: Dědické pr | epravo.cz
Občanské právo procesní je jedno z nejrozsáhlejších právních odvětví českého právního řádu.Jeho základním pramenem je občanský soudní řád. V obecném smyslu předpisy občanského práva procesního upravují závazný postup soudů při řešení sporů a poskytování ochrany ohroženým a porušeným subjektivním právům a jiným zákony chráněným zájmům ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY