Občanské právo hmotné eBook

Fatimma.cz Občanské právo hmotné Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Občanské právo hmotné! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Občanské právo hmotné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Občanské právo hmotné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,12 MB

ISBN: 9788075520982

POPIS
Tato praktická studijní pomůcka poskytuje čtenáři přehled nejdůležitější judikatury občanského práva hmotného za období od ledna 2014 do září 2015. Jednotlivé judikáty – ponejvíce Nejvyššího soudu, ale i Ústavního soudu, případně vrchních a krajských soudů – jsou přehledně a heslovitě rozčleněny dle svých názvů. Pro snazší pochopení rozebírané problematiky je každé heslo vybaveno autorským komentářem a usouvztažněno se související judikaturou, aby vynikly širší souvislosti a celkový kontext. Svazek je vybaven rovněž takzvaným ústavním vhledem, tj. důležitými rozhodnutími Ústavního soudu v oblasti občanského práva hmotného za sledované období. Publikace díky své srozumitelnosti a systematickému přístupu představuje vynikající pomůcku nejen pro studenty právnických fakult, ale i pro odbornou či laickou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Občanské právo hmotné | Knihy.ABZ.cz
Občanské právo hmotné. Otázky ke zkoušce (dle NOZ) 2012/2013. Autorský tým v následujícím složení přeje všem úspěšné složení zkoušky! Klára Babičková (A. 20) Alžběta Bábková (A. 2) Monika Beroušková (A. 22, B. 21) Jiří Culka (A. 3) Jan Čech (B. 19) Adéla Červená (A. 8)
Občanské právo hmotné a mezinárodní právo soukromé II
Občanské právo . Pracovní listy. 1. Vybrané změny v občanském zákoníku . Základní vymezení občanského práva. I. Pojem občanské právo 1. Co upravuje občanské právo? majetkové vztahy fyzických a právnických osob (opakování) 2. Majetkové vztahy však upravují i některé jiné předpisy než občanskoprávní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY