Největší znalec: Země světa eBook

Fatimma.cz Největší znalec: Země světa Image

INFORMACE

Největší znalec: Země světa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Největší znalec: Země světa na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Největší znalec: Země světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,43 MB

ISBN: 9788025621714

POPIS
Díky sérii "Největší znalec" se prostřednictvím 50 interaktivních kvízových karet seznámíš s bohatstvím světa, který tě obklopuje. Tato sada se věnuje zemím všech kontinentů. Naučíš se poznávat vlajky, kulturu i přírodu různých států i oblastí na celé planetě. Na každé kartě jsou tři úrovně otázek od jednoduchých až po těžší a každá z nich je jinak obodovaná. Hraj s rodiči, kamarády, sourozenci nebo sám a staň se největším znalcem zemí světa. Kdo vyhraje tentokrát?
STÁHNOUT ČÍST
Největší znalec Země světa | Knihkupectví Daniela
Největší znalec - Země světa Díky sérii \"Největší znalec\" se prostřednictvím 50 interaktivních kvízových karet seznámíš s bohatstvím světa, který tě obklopuje. Tato sada se věnuje zemím všech kontinentů.
Největší znalec - Země světa | Dumknihy.cz - knihy po ...
0 hodnocení Největší znalec - Země světa 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Díky sérii \"Největší znalec\" se prostřednictvím 50 interaktivních kvízových karet seznámíš s bohatstvím světa, který tě obklopuje. Tato sada se věnuje zemím všech kontinentů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY