Londýn eBook

Fatimma.cz Londýn Image

INFORMACE

Hledáte knihu Londýn? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Londýn.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,56 MB

ISBN: 9788075080516

POPIS
Co byste měli vidět Vyčerpávající přehled londýnských zajímavostí: Big Ben, Tate Modern, London Eye a mnohé další.Kam za zážitkyOd nakupování v Knightsbridge po divadla ve čtvrti West End: jak nejlépe využít volný čas.Poznejte místní kulturuČerná smrt, paláce, pie and mash shops: pomohou vám lépe pochopit Londýn současný i historický.Praktické radyKde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
STÁHNOUT ČÍST
Londýn | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Londýn nemá žádné oficiální hlavní náměstí, všeobecně je za něj však považováno Trafalgar Square, na němž stojí 56 metrů vysoký sloup se sochou admirála Horace Nelsona a uzavírá jej Národní galerie.
Londýn: Základní informace - Webnode
Londýn je velmi různorodé město, ať je řeč o náboženství, obyvatelstvu, architektuře nebo nákupních možností. Londýn se rozkládá na jihovýchodě země pří ústí řeky Temže do Severního moře na ploše více než 1500 km 2 a žije v něm více než 12 miliónů obyvatel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY