Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň eBook

Fatimma.cz Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,54 MB

ISBN: 9788073703011

POPIS
V této knize se naučíte, jak objevit své vlastní kouzlo osobnosti a použít jej tak, aby vám pomohlo budovat osobní a obchodní vztahy, efektivněji vyjednávat a skvěle působit i ve společenském styku. Kouzlo osobnosti bylo totiž odjakživa klíčem k úspěchu. Spoustě historických i současných osobností pomohlo k dosažení cílů, úspěchu i věhlasu. Za všechny můžeme jmenovat bývalého amerického prezidenta J. F. Kennedyho, francouzského herce J.P. Belmonda, českého herce Oldřicha Nového, či české herečky Evu Holubovou nebo Chantall Poulain. Mít kouzlo osobnosti totiž neznamená být krásný, ale mít v sobě zvláštní směs čehosi, co druhým na vás připadá neodolatelné a proto jsou rádi ve vaší společnosti, rádi s vámi jednají a spolupracují. Pomocí kouzla osobnosti dosáhnete všeho, co chcete.
STÁHNOUT ČÍST
Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň - Brian Tracy | Databáze ...
Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň Autor: Tracy, Brian Nakladatel: Synergie EAN: 9788073703011 ISBN: 978-80-7370-301-1 Překlad: Hrbková-Bidlová, Markéta Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání)
Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň (Brian Tracy) | Detail ...
Kniha: Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň -- Jak si získat lidi v každé situaci - Brian Tracy; Ron Arden. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY