Panama Papers eBook

Fatimma.cz Panama Papers Image

INFORMACE

Hledáte knihu Panama Papers? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Frederik Obermaier? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Panama Papers.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

ISBN: 9788075771421

POPIS
Dobrý den, tady John Doe. Máte zájem o jistá data? Nenápadný dotaz internetového anonyma ihned vzbudil pozornost Bastiana Obermayera a Frederika Obermaiera, investigativních novinářů z německého deníku Süddeutsche Zeitung. Najednou se jim dostala do rukou data o stovkách osob a tisícovkách společností. Otevřeli digitální okénko do absolutně uzavřeného paralelního světa plného peněz ukrytých korporacemi, politiky, mafií, tajnými agenty, představiteli FIFA, aristokraty, celebritami a dalšími vlivnými lidmi. Obermayer a Obermaier se rozhodli poskytnout data Mezinárodnímu konsorciu investigativních novinářů — ICIJ. Spustili tak jedno z největších vyšetřování v dějinách žurnalistiky. Více než čtyři sta novinářů z nejvýznamnějších světových médií spolupracovalo v přísném utajení, aby na jaře 2016 současně zveřejnili skandální odhalení: Panama Papers.
STÁHNOUT ČÍST
Panama Papers - Film (2019) - MYmovies.it
Find links to Panama newspapers and news media. Discover the most extensive Panama newspaper and news media guide on the internet.
Panamanian Newspapers : Newspapers from Panama ...
Panama Papers jsou dokumenty, které unikly z interní databáze právní firmy Mossack Fonseca. Celkem uniklo 11,5 milionu dokumentů a 2,6 terabytů dat, které odhalily, že desítky prominentních politiků a byznysmenů z řady světových zemí ukrývají své bohatství v daňových rájích, aby předešli jeho zdanění ve svých vlastních státech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY