Válka končí v Pacifiku I eBook

Fatimma.cz Válka končí v Pacifiku I Image

INFORMACE

Hledáte knihu Válka končí v Pacifiku I? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2000 a autorem je Miloš Hubáček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Válka končí v Pacifiku I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: 8071853070

POPIS
Pokračování a završení předchozích titulů "pacifické" řady, které se zabývá událostmi odehrávajícími se od ledna do září roku 1945 s důrazem na námořní operace. Kromě vylíčení rozhodujících vojensko-politických momentů určujících průběh války v Tichomoří postihne i nasazení sebevražedných pilotů kamikaze, potopení největší bitevní lodi na světě Jamata, potopení amerického křižníku Indianopolis, zničující nálety na Japonsko, účast ponorek v námořních bojích a řadu dalších událostí charakteristických pro válku v Tichomoří.
STÁHNOUT ČÍST
Válka v Pacifiku: Japonský vabank — Česká televize
Válka v Tichomoří byla důležitá část druhé světové války, začala 7. července 1937 druhou čínsko-japonskou válkou, rozrostla se 7. prosince 1941 japonským útokem na Pearl Harbor a skončila japonskou kapitulací 2. září roku 1945.Byl to ozbrojený konflikt, který přímo zasáhl 3 kontinenty (Asie, Severní Amerika a Austrálie) a 2 oceány (Tichý a Indický).
Kniha: Válka končí v Pacifiku II - Miloš Hubáček | Knihy ...
Válka v Pacifiku (2/3) 16:30 - 17:25, úterý (24. březen) Vysilující boje. Dokumentární cyklus VB. V létě roku 1942 přišel naštěstí pro Spojené státy ve válce s Japonskem zlom (55 min)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY