Lexikon české literatury 2 / I (H-J) eBook

Fatimma.cz Lexikon české literatury 2 / I (H-J) Image

INFORMACE

Lexikon české literatury 2 / I (H-J) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Lexikon české literatury 2 / I (H-J) na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Lexikon české literatury 2 / I (H-J).pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

ISBN: 8020004688

POPIS
První část druhého dílu velkoryse pojatého encyklopedického díla, který obsáhne českou literaturu od nejstarších dob do roku 1945. Z celkového počtu asi 3500 hesel zaujímají větší část jména autorů – prozaiků, básníků, dramatiků, ale i překladatelů, literárních kritiků a historiků, a rovněž anonymní díla starší české literatury. Lexikon však také zahrnuje časopisy, sborníky a almanachy, literární sdružení a skupiny, nakladatelství a tiskaře. Každé heslo je rozděleno na část výkladovou a část obsahující bibliografické údaje a soupis další literatury, která se k heslu vztahuje. Stejně jako předešlé svazky je i tento díl vybaven rejstříkem jmen a rejstříkem anonymních děl starší české literatury. Lexikon je neocenitelnou příručkou nejen pro literární vědce, ale i pro historiky, publicisty, učitele a všechny čtenáře s hlubším zájmem o literaturu.
STÁHNOUT ČÍST
Knižní série Lexikon české literatury | Kupte na Martinus.cz
Kupte knihu Lexikon české literatury 2/I (Vladimír Forst) za 339 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Lexikon české literatury 2 / I (H-J) - Knihkupectví Luxor
H-J Osobnosti, díla, instituce Druhý díl velkoryse pojatého encyklopedického díla, který obsáhne českou literaturu od nejstarších dob do roku 1945. Z... Lexikon české literatury: Lexikon české literatury.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY