Zákony myšlení a víry eBook

Fatimma.cz Zákony myšlení a víry Image

INFORMACE

Zákony myšlení a víry je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Joseph Murphy. Přečtěte si s námi knihu Zákony myšlení a víry na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Zákony myšlení a víry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,40 MB

ISBN: 8088733987

POPIS
Objev Josepha Murphyho, který byl doktorem duchovních věd, filozofie a práva a propagátorem pozitivního myšlení, je pro lidstvo velmi významný. Prokázal, že existují nejen přírodní zákony, ale také zákony duchovní, které jsou platné a důležité pro život. Nazval je zákony myšlení a víry. Věřit znamená považovat něco za pravdivé a akceptovat to. Co náš rozum akceptuje jako pravdivé, to se vtiskne do našeho podvědomí a vyvolá duchovní a duševní emocionální síly, které řídí naše rozhodnutí a konání a uskutečňují v živote naše přesvědčení. Tato kniha nabízí možnost, jak být v životě úspěšní, jak mobilizovat síly vašeho ducha a správně je nasměrovat.
STÁHNOUT ČÍST
Zákony myšlení a víry - Joseph Murphy — Kniha.cz
Koupit Koupit eknihu. Tato kniha vám nabízí možnost, jak být v životě úspěšní.Poznejte a využijte moc svého myšlení a víry! tato kniha vás naučí mobilizovat síly vašeho ducha a správně je nasměrovat.
Zákony myšlení a víry - Knihkupectví Luxor
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY