Ozvěna eBook

Fatimma.cz Ozvěna Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ozvěna! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ozvěna a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Ozvěna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,31 MB

ISBN: 9788090664630

POPIS
Básně Jiřího Brůny jsou psané volným veršem a ztišeně vypovídají o nás a našem světě.Přemýšlíme a domýšlíme souvislosti. Zastavujeme se a sníme.Verše nás ukolébávají i burcují, ale přes krásná slova i jímavé metafory nedohlédneme vždy tajemství básníkova poselství.Jednotlivé strofy nás unášejí do známých končin domova, lásky a přírody.Autor však v Ozvěně oslavuje především ženu.Ženu v mnoha podobách, ženu v mnoha rolích.Její něhu a její tajemnost. Neuchopitelnost.Básník je v čase stále více těmito projevy ženství překvapen a zasažen.S jeho typickou plachostí, snad i bojácností, ale i mužskou zvědavostí, chodí mezi námi a pozoruje nás.A své pocity z působení těchto neviditelných sil nám předává písemně.
STÁHNOUT ČÍST
Ozvěna - Strom - akordy a text písně
Knížka Černá ozvěna je mé seznámení s autorem i já musím napsat, že i já jsem byl příběhem pohlcen. Knížka je taková klasická detektivka z amerického prostředí, se svérázným detektivem co "nezapadá" a sem tam něco prostě řeší po svém.
ozvěna - definice - čeština
ozvěna ozvěny genitiv: ozvěny ozvěn dativ: ozvěně ozvěnám akuzativ: ozvěnu ozvěny vokativ: ozvěno ozvěny lokál: ozvěně ozvěnách instrumentál: ozvěnou ozvěnami význam . odraz zvuku od vzdálených předmět ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY