České studny eBook

Fatimma.cz České studny Image

INFORMACE

Hledáte knihu České studny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je David Loula? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: České studny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,29 MB

ISBN: 9788086849713

POPIS
Mají Češi nějaké poslání od Boha? Pokud ano, mají dary k tomu, aby toto poslání mohli naplnit? Co je pravou identitou Čechů? V českém národě zůstávají zasypané studnice požehnání, které vybudovaly generace našich předků. Dnes je čas tyto studnice obnovit. Podobně jako obnovoval Izák studny svého otce Abrahama. Budeš se na tom podílet i ty?Druhé vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Studny, SZÚ
David Javůrek - vrtané studny. Provádíme pouze kvalitní vrtané studny splňující normu ČSN se zárukou kvality a vydatnosti. Běžně zhotovujeme kompletní díla takzvaně "na klíč", z čehož vyplývá, že jsme schopni Vám nechat vyhotovit veškerou dokumentaci k provedení vrtané studny až do fáze kolaudace.
České studny - Hlavní stránka | Facebook
VRTANÉ STUDNY, VRTÁNÍ STUDNÍ, STUDNY, VRTY PRO TEPELNÁ ČERPADLA. Naší cílovou skupinou zákazníků jsou převážně majitelé chat, rodinných domů a jiných komerčně využívaných objektů. Zaměřujeme se převážně na vrtné práce v oblasti hydrogeologie a realizaci vrtů pro tepelná čerpadla.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY