Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením eBook

Fatimma.cz Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: 9788026203698

POPIS
Lidé s mentálním postižením tráví většinu času mezi lidmi s handicapem, mají méně kontaktů s většinovou společností. Nemají tak možnost získat dostatečnou sociální zkušenost, proces učení se sociálním dovednostem je u těchto lidí náročný. Často je trápí neobratnost při komunikaci, nedorozumění, negativní reakce ze strany okolí, nízká sebedůvěra. Snižují se jejich šance na trhu práce, prohlubují se sociální bariery mezi lidmi s postižením a většinovou společností. Pro odstranění těchto barier je zapotřebí zaměřit se u nich na podporu sociálních dovedností. Jednotlivé aktivity jsou v rámci každé kapitoly řazeny od méně náročných po náročnější. První části kapitoly tak obsahuje aktivity, které lze uskutečnit i s klienty, u kterých jsou jednotlivé dovednosti a schopnosti zastoupeny pouze v omezené míře, zatímco závěr každé z kapitol se věnuje aktivitám určeným pro klienty, u kterých jsou dané schopnosti a dovednosti již více rozvinuty. Knihu využijí především speciální pedagogové, lidé, kteří pracují s dospívajícími a dospělými osobami s mentální retardací.
STÁHNOUT ČÍST
Rozvoj dovednosti dospělých lidí s mentálním postižením
lidí s mentálním postižením a jejich rodin. Inclusion Europe je nezisková organizace. Bojujeme za práva a zájmy lidí s mentálním postižením a jejich rodin. Našimi členy jsou národní organizace ve 36 zemích. Lidé s mentálním postižením jsou občany svých zemí. Mají stejné právo na zapojení do společnosti jako jiní ...
Rozvoj dovednosti dospělých lidí s mentálním postižením ...
Podobné jednotky. Metodika podpory sociálních dovedností, aneb, Jak připravit a vést kurzy sociálních dovedností pro lidi s mentálním postižením / Vydáno: (c2011) Proč? : učebnice k rozvoji komunikace / Hlavní autor: Paroubková, Markéta Vydáno: (2015) Komunikace a lidé se specifickými potřebami / Hlavní autor: Regec, Vojtech, 1982- Vydáno: (2012)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY