Cesta svobody eBook

Fatimma.cz Cesta svobody Image

INFORMACE

Cesta svobody je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David L. Robbins. Přečtěte si s námi knihu Cesta svobody na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Cesta svobody.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

ISBN: 8072148982

POPIS
Po vylodění spojeneckých vojsk v Normandii jednotky potřebovaly nepředstavitelná množství munice, potravin, pohonných hmot i posil. Přísun materiálu vyloděného na plážích a později i v dobytých přístavech k bojovým jednotkám - stejně kolosální akce jako vylodění samo - měli na starosti řidiči šesti tisíc nákladních vozidel. V krátkém okamžiku, ve kterém se protnou cesty mladého černošského řidiče náklaďáku a armádního rabína, který již v Evropě bojoval za 1. světové války, a nyní se vrátil, aby našel svého syna, sestřeleného letce, se v plné nahotě ukáže krutost války. Autor však předkládá též autentický příběh hrdinství prostých vojáků zapojených do největší logistické operace v dějinách, jejíž úspěch byl podmínkou konečného vítězství.
STÁHNOUT ČÍST
Cesta svobody | HLEDEJCENY.cz
…. ano, i my zaměstnanci ZŠ Cesta. Výzva pro všechny žáky školy, kteří ještě podobný úkol nedělali, aby si ho splnili co nejdříve. Za pár týdnů - věříme - bude již neaktuální. Podíl rodičů na společné úvaze je povolen, vítán. Zaměstnanci školy již mají splněno.
Cesta Grálu
Cesta Svobody 259/18, 251 01 Říčany - informace o poště a PSČ, údaje z katastru nemovitostí a katastrální mapa, statistické údaje o objektu, GPS pozice pro navigaci, informace o firmách, osobách a živnostech z veřejného rejstříku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY