Irsko, Severní Irsko eBook

Fatimma.cz Irsko, Severní Irsko Image

INFORMACE

Hledáte knihu Irsko, Severní Irsko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Skretny Werner? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Irsko, Severní Irsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,48 MB

ISBN: 8072365623

POPIS
Sytá zeleň a divoké pobřeží, zlatožluté písečné pláže a osamělá vřesoviště, puby s nezaměnitelnou atmosférou a strhující muzika - to jsou hlavní magnety, kterými tento "Zelený ostrov" turisty přitahuje. Nám, Čechům, je Irsko sice v mnohém blízké, avšak vzdálenost, která nás dělí, způsobuje "informační šum" - a právě MERIAN live! nabízí spolehlivé rámě, které vás provede tímto mytickým severozápadním koutem kontinentu. Budete vědět, co vás čeká, vypravíte-li se na Rock of Cashel, "irskou akropoli"; stanete-li na okraji Cliffs of Moher; ocitnete-li se v drsné connemarské krajině, vyladěné do modré a zelené, hnědé a šedé barvy; odhodláte-li se objevovat dosud neznámá mistrovská díla přírody i člověka v Severním Irsku; zastavíte-li se na "pivko" v pověstných dublinských hospůdkách s pěnivým guinnessem... MERIAN live! vás nenechá na holičkách ani při hledání vhodného ubytování a nabídne ke každému místu vhodný hotel či adresu Bed&Breakfast; při výběru turistických tras vás nasměruje mj. na romantickou plavbu po řece Shannon a samozřejmě poradí při nákupu suvenýrů - například, kde výhodně pořídit pletený svetr s typicky irskými vzory. Snad bez výjimky každý - muzikant, hledač záhad, romantik, milovník nedotčené přírody či poutník po stopách dávné historie - si v Irsku najdete ten svůj "zlatý hřeb", za nímž se na "Zelený ostrov" vypraví.
STÁHNOUT ČÍST
Irsko - turistické informace, poznávací zájezdy
Irsko se od kontinentální Evropy oddělilo po poslední době ledové. Následkem toho má ostrov ve srovnání s jinými oblastmi Evropy méně bohatou floru a faunu. V oblasti národního parku Burren (hrabství Clare) dosud přežívají arktické a vysokohorské rostliny z období posledního zalednění.
IRSKO - turistické informace « IRSKO - cestování ...
Severní Irsko: McGovern - Cathcart, J. Evans, Flanagan - McLaughlin, McNair, Davis, Thompson, Dallas - Boyce, Whyte. (ČTK) 08.10.2019: Severní Irsko se obejde bez Lewise: Severnímu Irsku bude v následujících dnech chybět Jamal Lewis, obránce Norwiche si poranil koleno a přijde o zápasy proti Nizozemsku a Česku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY