Jóga pro každého eBook

Fatimma.cz Jóga pro každého Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jóga pro každého? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jóga pro každého.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

ISBN: 4050847008994

POPIS
Ať už hledáte relaxaci, chcete odbourat stres, zaměřit se více na své vnitro nebo zlepšit svoji kondici a rozproudit krevní oběh, jóga je tou nejlepší cestou, jak tohoto cíle dosáhnout. Harmonický sled pohybů a plynulé dýchání mají pozitivní účinek na vnímání vlastního těla a nálady a jsou vhodné pro každého bez ohledu na věk či tělesnou zdatnost.Tato obsáhlá praktická publikace vás seznámí se vším, co byste o józe měli vědět. Naučíte se ovládat různé techniky dýchání a zcela jednoduše začlenit pravidelné cvičení jógy do svého všedního dne. V praxi osvědčené základné i složitější cviky jsou zde vysvětleny velmi srozumitelně a doplněny četnými fotografiemi, které je krok za krokem popisují.Kniha vedle klasických jógových cviků nabízí také program cvičení powerjógy, zaměřený na zlepšení tělesné kondice. Při něm můžete trénovat sílu, vytrvalost a tělesnou rovnováhu a zároveň vám pomůže lépe zvládat každodenní stres a shon.
STÁHNOUT ČÍST
Nirvána jóga - lekce jógy pro každého | Jógové studio ...
RANNÍ JÓGA PRO KAŽDÉHO Lenka Vlčková : 120,- Kč ... JÓGA PRO DĚTI 8-13let Lenka Vlčková ...
Jóga na Doubravce - Joga-plzen-ujezd
Lekce jógy pro děti a nebo rodiče s dětmi. Naučíme se správnému dechu, držení těla, budeme si hrát a tvořit. Lepší koordinace pohybů a rovnováhy. Na psychické úrovni jóga pomáhá dětem k lepšímu soustředění, vnímání a zvládání stresu. Lektorky Ivona, Vladi a Petra.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY