Míříme do arabských zemí eBook

Fatimma.cz Míříme do arabských zemí Image

INFORMACE

Míříme do arabských zemí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Beyerl. Přečtěte si s námi knihu Míříme do arabských zemí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Míříme do arabských zemí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,42 MB

ISBN: 8072250221

POPIS
Užitečná pomůcka pro turisty a cestovatele do arabských zemí. I začátečník, který se s arabštinou dosud nesetkal, v ní najde vše, co potřebuje k dorozumění v každodenních situacích. Fonetický slovník obsahující i nejpoužívanější konversační fráze, vzory nápisů na obchodech, veřejných budovách apod.. Je doplněn základy mluvnice, mapkami i základními informacemi o historii a zajímavostech nejvíce navštěvovaných arabských zemí. Slovníček obsahuje cca 2000 nejběžnějších výrazů, výslovnost.
STÁHNOUT ČÍST
10 nejbohatších zemí světa - Page 5 of 11 - Euro.cz
Liga arabských států (anglicky League of Arab States, arabsky جامعة الدول العربية, Džámi c at ad-duwal al-c arabíja), též Arabská liga, je regionální organizací arabských států.Vznikla podepsáním Paktu Ligy arabských států v březnu 1945 v Káhiře sedmi arabskými státy (Egypt, Irák, Jemen, Jordánsko, Libanon, Saúdská Arábie, Sýrie).
Erdogan odsoudil mlčení arabských zemí k Trumpovu mírovému ...
Proč Syřané neprchají do arabských zemí Perského zálivu Zatímco ti, kteří před krizí prchají, už řadu let přecházejí v obrovských počtech hranice do Libanonu, Jordánska a Turecka, jejich cesty do jiných arabských států - zejména v oblasti Perského zálivu - již nejsou tak přímočaré.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY