Borne (český jazyk) eBook

Fatimma.cz Borne (český jazyk) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Borne (český jazyk)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Jeff VanderMeer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Borne (český jazyk).pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,26 MB

ISBN: 9788025730287

POPIS
Strhující román z blízké budoucnosti od autora oceňované trilogie Jižní Zóna se odehrává v nebezpečných rozvalinách někdejšího města, v nichž obezřetně shání obživu mladá Rachel. Ruiny se jen hemží výsledky biotechnologických experimentů, kterých se před svým pádem zbavila tajuplná Společnost, avšak nejhorší hrozbu představují zuřivé a nepředvídatelné útoky gigantického medvěda jménem Mord. Do vylidněného obytného komplexu, kde žije spolu se svým partnerem Wickem, si Rachel z jedné ze svých výprav přinese malou zelenou hrudku, o které ani neví, zda je zárodkem rostliny, nebo živočicha. Přesto k ní od první chvíle cítí zvláštní náklonnost. Svého nového chráněnce pojmenuje Borne, postupně si k němu začne vytvářet stále silnější pouto a nechtěně tak uvede do pohybu události, které naruší – nebo spíše rozmetají – jemnou rovnováhu sil v celém nemilosrdném městě. Rachel tuší, kam události směřují, přesto se Borna nehodlá vzdát… a ten se zatím mění a roste.
STÁHNOUT ČÍST
Výborné výsledky našich studentů v krajském kole Olympiády ...
4. dubna se v Hradci Králové konala krajská kola Olympiády v českém jazyce. Matěj Břeň ze 4.X se v I. kategorii umístil na skvělém druhém místě a Jan Rus ze 7.X obsadil v II. kategorii velmi pěkné 4. místo.K úspěchu jim gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Výborné výsledky studentů v okresních kolem Olympiády v ...
ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.cz ← www.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY