Parson a Jack Russell teriér eBook

Fatimma.cz Parson a Jack Russell teriér Image

INFORMACE

Parson a Jack Russell teriér je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karin Wegner. Přečtěte si s námi knihu Parson a Jack Russell teriér na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Parson a Jack Russell teriér.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

ISBN: 9788075410702

POPIS
Nefalšovaný odvážlivec! Malý, ale neustále aktivní teriér vnese elán do vašeho každodenního života, protože jeho životní filozofií je změna, radost a napětí. Při dlouhých procházkách, řešení složitých úkolů, hraní si až do úplného vyčerpání bude totiž ve svém živlu. A když k tomu přidáte ještě pořádnou porci mazlení, pak bude váš čtyřnohý mazlíček naprosto spokojený. V tomto průvodci najdete informace, které vám budou při výchově Russell teriéra a péči o něj užitečné: O jeho správném začlenění do rodiny, jak pečovat o jeho srst či jak mu připravit zdravou a chutnou stravu. Uvědomte si, že důsledná výchova je u tohoto malého chlapíka s loveckými ambicemi vaší povinností. Řada tipů a rad vám pomůže vaše úsilí správně nasměrovat.
STÁHNOUT ČÍST
Russell Puppies | Jack & Parson Russell teriér - vše o ...
The Parson, Jack Russell, and Russell terriers are actually three different breeds, even though they're related and look much alike. The Russell Terrier was introduced at the National Dog Show in 2012 as a new breed recognized by the AKC. The Jack Russell is not a recognized breed, despite the dog's popularity in this country.
Parson Jack Russell Terrier for Sale throughout America
Informationen zum prtcd - Parson Russell Terrier und dem Parson Jack Russell Terrier Club Deutschland e.V. (Mitglied im VDH/FCI und JGHV)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY