Zaniklé civilizace eBook

Fatimma.cz Zaniklé civilizace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zaniklé civilizace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zaniklé civilizace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Zaniklé civilizace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

ISBN: 9788025327791

POPIS
Procestujte spolu s námi čtyři světadíly a projděte se ulicemi dávno zaniklých měst. Navštívíme Tróju, Kartágo, Pompeje, vystoupáme do hor k Machu Picchu, vydáme se na pouť k chrámům v Angkor Vatu, prozkoumáme hrobku Prvního císaře nebo vyrazíme za poklady El Dorada. Jak tato centra kultury, obchodu, náboženství a politiky vznikla? Jak vypadal každodenní život v době největšího rozkvětu a slávy? Co bylo příčinou jejich úpadku a zániku? Zážitek z knihy umocní speciálně upravené obrázky a 3D brýle, které vás přenesou přímo do srdce pyramidy nebo do ulic bájné Atlantidy.
STÁHNOUT ČÍST
paranormalni jevy - Zaniklé civilizace - Atlantida
Nedostatek vody a potravin vytvořil podmínky pro celou sérii doprovodných pohrom, které vedly ke zhroucení celé civilizace, která přečkala období již ve 3. a 6. století. Sucho postihlo především oblast jižních nížin, kde se Mayové změnili na roztroušené primitivní pěstitele kukuřice.
Mínojská civilizace - Wikipedie
Zánik civilizace Aftermath: Population Zero 2008 - Dokumentární / Sci-Fi Dabing: český dabing REŽISÉR: Reg E. Cathey V dokumentárním filmu, Zánik civilizace, se zabývá otázkou , co by se stalo, kdyby
SOUVISEJÍCÍ KNIHY