Proti pádu noci - Po pádu noci eBook

Fatimma.cz Proti pádu noci - Po pádu noci Image

INFORMACE

Proti pádu noci - Po pádu noci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gregory Benford. Přečtěte si s námi knihu Proti pádu noci - Po pádu noci na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Proti pádu noci - Po pádu noci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,41 MB

ISBN: 0

POPIS
Česky dosud nepublikovaná novela Proti pádu noci se odehrává v daleké budoucnosti ve městě Diaspar, jehož prakticky nestárnoucí obyvatelé mají k dispozici všechny vymoženosti, které lidstvo za miliony let své existence vytvořilo. Přesto se neodvažují vyjít za hranice Diasparu a prozkoumat pustinu, v níž se obrátil zbytek celé planety, natož aby obrátili oči ke hvězdám. Až mladý Alvin se vydává na cestu do neznáma. Napínavý příběh ani za několik desetiletí v ničem nezastaral a dokazuje ohromnou míru autorova talentu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Proti pádu noci - Po pádu noci - Trh knih - můj ...
Informace / Anotace ke knize: Proti pádu noci / Po pádu noci Česky dosud nepublikovaná novela Proti pádu noci se odehrává v daleké budoucnosti ve městě Diaspar, jehož prakticky nestárnoucí obyvatelé mají k dispozici všechny vymoženosti, které lidstvo za miliony let své existence vytvořilo.
Kniha: Proti pádu noci / Po pádu noci (Arthur Charles ...
Clarke - Proti pádu noci, Benford - Po pádu noci (1999) Knižní klub a Baronet Praha 1999, l. vydání, 336 stran, dobrý stav. (X1664)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY