Náhodné skutky statečné lásky eBook

Fatimma.cz Náhodné skutky statečné lásky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Náhodné skutky statečné lásky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Náhodné skutky statečné lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Náhodné skutky statečné lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,75 MB

ISBN: 9788073815349

POPIS
1917. Moritz Daniecki přežil boje v první světové válce. Ale za jakou cenu? Opuštěn v sibiřské divočině je odhodlán vrátit se k milované Lottě. Vzpomínka na její jediný polibek ho posilovala po celou dobu války. Leží před ním hrozná cesta přes ruské stepi. Pokud to vůbec dokáže, bude na něj Lotta ještě čekat?1992. Leo Deakin se probudí v nemocnici kdesi v Jižní Americe. Jeho dívka Eleni je mrtvá a Leo vůbec neví kde sám je, ani jak jeho láska umřela. Dává za tragédii vinu sobě a je vtažen do víru zoufalství. Brzy však objeví něco, co navždy změní jeho život.Danny Scheinmann ve svém pozoruhodném debutu vykresluje dramatický portrét dvou mužů, kteří se udržují při životě vzpomínkou na lásku; dvou mužů, jejichž skrytý vzájemný vztah se odhalí v ohromujícím závěru, který čtenáři ještě dlouho doznívá v srdci.
STÁHNOUT ČÍST
Scheinmann Danny - Náhodné skutky statečné lásky ...
Náhodné skutky statečné lásky. Scheinmann, Danny. Vydání: BB art 2009 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 59688. V prvotině anglického autora se prolínají dva dramatické příběhy o lásce, příběh Moritze a Lotty se odehrává během první světové války, příběh Lea a Eleni v devadesátých letech 20. stol.
Římskokatolická farnost - děkanství Postoloprty a farnost ...
SCHEINMANN, Danny: Náhodné skutky statečné lásky. Vážení zákazníci, PRODEJ PŘES E-SHOP PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ! Od pondělí 27. 4. 2020 je naše kamenná prodejna MiNiKVaRiáT - Antikvariát a Dárkové zboží československé výroby Cheb OPĚT OTEVŘENA! Pondělí - Pátek 9-12h, 13-17h, Sobota 9-12h.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY