Zahradní trvalky eBook

Fatimma.cz Zahradní trvalky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zahradní trvalky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zahradní trvalky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Zahradní trvalky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

ISBN: 8024705389

POPIS
Zahradní trvalky vyššího typu (20 až 30 cm a vyšší) jsou nejčastěji pěstovaným druhem rostlin v našich zahradách. Publikace se věnuje známým i méně známým trvalkám, nárokům na jejich pěstování a seznamuje s možnostmi množení jednotlivých druhů. Autor u každého druhu doporučuje jejich umístění v zahradě (pěstování solitérní nebo ve větších trvalkových záhonech). Nechybí ani rady jak se vypořádat s případnými chorobami a škůdci, které mohou rostlinky napadnout.
STÁHNOUT ČÍST
Trvalky do stínu | Flóra na zahradě
Maceška zahradní velkokvětá WESELER, 0,3g, semena, trvalky, SEMO 9685 (Semena Macešky zahradní velkokvěté, odrůda Weseler Eis Blau-Lasur, balení 0,3g, trvalky na osazení hřbitova, výška 15 cm, SEMO 96
Vysoké trvalky | Flóra na zahradě
Mák zahradní je vysoký také přibližně 100 cm, barva květů je rozmanitá, většinou červenooranžová, černé tečky mohou chybět, někdy má barvu i růžovou. Skalkové druhy. Patří spíše k nezvyklým druhům, vzrůstem jsou spíše menší. Jsou vytrvalé, odolné k suchu a nenáročné na výživu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY