Letopisy z hlubin věků 6: Lovec duchů eBook

Fatimma.cz Letopisy z hlubin věků 6: Lovec duchů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Letopisy z hlubin věků 6: Lovec duchů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Letopisy z hlubin věků 6: Lovec duchů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Letopisy z hlubin věků 6: Lovec duchů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,68 MB

ISBN: 9788024228297

POPIS
Napínavý závěr pravěké báje Michelle Paverové, patřící k nejvýraznějším dílům britské prózy pro mládež posledního desetiletí, zavádí čtenáře pošesté do přízračného světa mladší doby kamenné a líčí všední radosti i obavy pravěkých lovců ze severu Evropy. Patnáctiletý Torak ví, že je mu souzeno změřit síly s Výří čarodějkou Eostrou – poslední členkou spolku Pojídačů duší, kteří kdysi zabili jeho tatínka. Na sklonku podzimu popelavé můry a mocná ledová bouře naznačí, že se má vydat na cestu, z níž není návratu. Zlotřilá sokyně chce, aby jí čelil dočista sám na nejzazším koutě světa: na mýty opředené Hoře duchů vysoko nad zimovišti Ledových klanů. V okamžiku, kdy si lidé připomínají Noc duší – v níž jsou si živí a mrtví nejblíž –, mu v oněch místech Výří čarodějka hodlá odebrat drahocennou schopnost toulavého ducha, aby se zmocnila tajemství nesmrtelnosti a navěky dusila vše živé. Má Torak šanci, anebo je tahle nemilosrdná soupeřka nad jeho síly?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Letopisy z hlubin věků 6: Lovec duchů (Michelle ...
Lovec duchů kniha od: Michelle Paver. 91 % 76 hodnocení ... Letopisy z hlubin věků 6. Žánr: Dobrodružn ...
Lovec duchů - Michelle Paverová | Knihy Dobrovský
Zrádce přísahy: Letopisy z hlubin věků . ... Následuje „Lovec duchů" (2010). V pátém díle hlavní hrdina čtrnáctiletý Torak, osiřelý syn Vlčího čaroděje, a jeho dva zvířecí společníci Vlček a havraní dívka Renn prožívají další spletitá dobrodružství v zápase s krutým nepřítelem v Hlubokém hvozdu. Při ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY