Ulička hanby eBook

Fatimma.cz Ulička hanby Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ulička hanby? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Vlastimil Vondruška? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Ulička hanby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,16 MB

ISBN: 9788024355559

POPIS
Královský písař Jiří Adam z Dobronína se v době mládí znal s ženou, která se později vypracovala na majitelku jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském. Kdysi mu pomohla a nyní potřebuje pomoc sama. Přímo v jejím domě kdosi zavraždil zámožného šlechtice, vlivného člena královského dvora. Jiří Adam z Dobronína spolu se svým pomocníkem bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou začnou pátrat. On mezi urozenými, jeho pomocníci v pražském podsvětí. Pomalu se začnou na světlo vynořovat nehezké skutky, které spojují pražskou spodinu a skupinu královských úředníků. O to ožehavější vyšetřování je a záhy půjde všem zúčastněným o život, protože proti nim stojí bezohledný zločinec.
STÁHNOUT ČÍST
Ulička hanby | KNIHCENTRUM.cz
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Ulička hanby od Vlastimil Vondruška. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.
Ulička hanby, Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz
Do učebnic komedie se Ulička hanby rozhodně nedostane, ale jako tip na pohodově strávený večer ji mohu v klidu doporučit všem, kteří by si dokázali reportérku Meghan Milesovou splést s lehkou děvou. (26.6.2015)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY