Ulička hanby eBook

Fatimma.cz Ulička hanby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ulička hanby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ulička hanby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Ulička hanby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,22 MB

ISBN: 9788024355559

POPIS
Královský písař Jiří Adam z Dobronína se v době mládí znal s ženou, která se později vypracovala na majitelku jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském. Kdysi mu pomohla a nyní potřebuje pomoc sama. Přímo v jejím domě kdosi zavraždil zámožného šlechtice, vlivného člena královského dvora. Jiří Adam z Dobronína spolu se svým pomocníkem bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou začnou pátrat. On mezi urozenými, jeho pomocníci v pražském podsvětí. Pomalu se začnou na světlo vynořovat nehezké skutky, které spojují pražskou spodinu a skupinu královských úředníků. O to ožehavější vyšetřování je a záhy půjde všem zúčastněným o život, protože proti nim stojí bezohledný zločinec.
STÁHNOUT ČÍST
Ulička hanby - Vlastimil Vondruška - mp3 od 247 Kč ...
Všechny informace o produktu Kniha Ulička hanby - Letopisy královské komory - Vondruška Vlastimil, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ulička hanby - Letopisy královské komory - Vondruška Vlastimil.
Ulička hanby - Vyhledávání na Heureka.cz
Všechny informace o produktu Audiokniha Ulička hanby - Vlastimil Vondruška - mp3, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ulička hanby - Vlastimil Vondruška - mp3.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY