Na ostří špičáku eBook

Fatimma.cz Na ostří špičáku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na ostří špičáku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na ostří špičáku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Na ostří špičáku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

ISBN: 9788073983222

POPIS
Novopečená upírka Merit prožívá krušné časy. Od chvíle, kdy kožoměnci odtajnili světu svou existenci, začali lidé brojit proti nadpřirozeným bytostem – a protestují před Cadoganským Domem s transparenty, které mohou každou chvíli vyměnit za vidle.Za dveřmi Domu vládne napětí mezi Merit a jejím Mistrem, zelenookým lamačem srdcí Ethanem Sullivanem. Potom však starosta Chicaga pozve Merit a Ethana na tajnou schůzku a informuje je o násilném útoku upírů, po němž zůstaly tři nezvěstné ženy. Vyjádří se stručně a jasně: udělejte si v Domě pořádek, nebo bude zle.Merit potřebuje proniknout do jádra zločinu, jenže si bohužel není jistá, kdo je vlastně na její straně. A tak tajně požádá o pomoc někoho vysokého, tmavovlasého, kdo je členem skrytého upířího hnutí a má možnost získat hluboko ukryté informace.Záhy se ocitá v temném, opojném srdci chicagské nadpřirozené společnosti – ve světě plném upírů, kteří jsou zjevně ochotni naplnit nejhorší obavy protestujících lidí. Právě tady zjistí, že nelze být upírem a nemít na rukou trochu krve.
STÁHNOUT ČÍST
Na ostří špičáku | O2 Knihovna
Kniha Na ostří špičáku (Upíři z Chicaga 4) (Chloe Neill) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.
E-kniha: Na ostří špičáku - Chloe Neill | Knihy.ABZ.cz
Na ostří špičáku - Upíři z Chicaga 4 Autor: Neill, Chloe Nakladatel: Fantom Print EAN: 9788073983222 ISBN: 978-80-7398-322-2 Originál: Hard Bitten Překlad: Kubašková, Petra Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY