Černá skříňka eBook

Fatimma.cz Černá skříňka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Černá skříňka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Černá skříňka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Černá skříňka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,83 MB

ISBN: 9788074320422

POPIS
Protagonisté jednoho z nejúspěšnějších románů známého izraelského prozaika, věhlasný sociolog Alexander Gideon a jeho bývalá žena Ilana, začínají s odstupem sedmi let luštit obsah "černé skříňky" svého rozpadlého manželství, aby se pokusili dobrat příčin ztroskotání někdejšího vášnivého, ale nevyrovnaného vzájemného vztahu. Několikaměsíční výměna dopisů, telegramů a dalších sdělení, do níž se postupně zapojuje i Ilanin druhý muž Michael, rebelantský syn Boaz, Gideonův advokát a další postavy, čtenáře krok za krokem vtahuje do stále ostřejší konfrontace mezi zúčastněnými, aby nakonec vyústila v plastický portrét hrdinů vázaných k sobě silným citovým poutem a současně neschopných překonat bariéru osobní zaujatosti a nesmiřitelnosti. Román, neskrývající autorovy ambice podat prostřednictvím konfrontace politických a náboženských postojů jeho hrdinů též obecnější výpověď o rozporuplné tváři moderní izraelské společnosti, vyvolal záhy po svém vydání značný ohlas, byl již přeložen do jedenácti světových jazyků a vyznamenán mj. francouzskou cenou Femina.
STÁHNOUT ČÍST
Koupelnové skříňky pod umyvadlo | FAVI.cz
Nástěnná skříňka SKALS 1 přihrádka bílá ... Regál VANDBORG 4police/2 dveře dub/černá. BASIC AKCE 1 ks 2499,- 1 ks 2000,-Více zde Regál TEGLUM 4 police bílá . BASIC AKCE ...
Černé komody | FAVI.cz
Skříňka do koupelny bíle lakovaná. Lakované boky i čelní plochy. Skříňka je dodávaná smontovaná včetně 4x výškově stavitelných nožiček a úchytek. Panty dvířek mohou být umístěny na levé či pravé straně, jednoduše si tak změníte směr otevírání dvířek. Skříňku vhodně doplňuje závěsná skříňka PROH35.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY