Umění zprostředkovaného učení eBook

Fatimma.cz Umění zprostředkovaného učení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umění zprostředkovaného učení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umění zprostředkovaného učení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Umění zprostředkovaného učení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,70 MB

ISBN: 9788087258026

POPIS
Kniha představuje jednu z nejvlivnějších současných teorií vývoje intelektu, jejímž jádrem je odlišení kulturně specifických a ve všech kulturách přítomných mechanismů ovlivňujících rozvoj intelektu dítěte. Autorem této teorie je současný izraelský psycholog Reuven Feuerstein. Pozornost je dále věnována Feuersteinovu programu instrumentální obohacování, který se i v českém prostředí s úspěchem užívá pro systematickou výuku myšlení ale i jako součást didaktických plánů orientovaných na multikulturní vzdělávání. Autorka seznamuje s jeho obsahem (včetně obrazového materiálu), s doporučeními pro jeho efektivní užívání i se závěry hodnocení jeho efektivity ve školní v praxi. Kniha je vhodná pro studenty psychologie, speciální pedagogiky, učitelství a příbuzných oborů. Je také vhodným materiálem pro profesionály nebo rodiče, kteří program instrumentální obohacování znají a při práci nebo hře se svými dětmi užívají.
STÁHNOUT ČÍST
Gabriela Málková Seidlová | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Kniha: Umění zprostředkovaného učení (Gabriela Málková Seidlová) [CZ](Gabriela Málková) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Gabriela Málková Seidlová | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Umění zprostředkovaného učení. Praha: Togga. ISBN 978-80-87258-02-6. Části monografických publikací . SEIDLOVÁ MÁLKOVÁ, G., & CARAVOLAS, M. (2016). The development of phoneme awareness and letter-sound knowledge: A training study of Czech preschool children.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY