Patologie v ženském lékařství eBook

Fatimma.cz Patologie v ženském lékařství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Patologie v ženském lékařství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Patologie v ženském lékařství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Patologie v ženském lékařství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

ISBN: 8071694606

POPIS
Publikace je určena všem lékařům, jejichž předmětem zájmu je patologie ženského reprodukčního aparátu a mléčné žlázy jako přímá součást náplně jejich oboru. Pro patology je specializovaným postgraduálním repetitoriem orientovaným na biopsii, pro ostatní je zdrojem informací na postgraduální úrovni podle jejich konkrétního zaměření.
STÁHNOUT ČÍST
Portál 2.LF: Patologie a soudní lékařství
Práce: Patologie Vyhledávejte mezi 129.000+ volných pracovních míst v České republice a v zahraničí. Snadno & Zdarma Odběr novinek Konkurenční plat Plný, dočasný a částečný úvazek Nejlepší zaměstnavatelé Práce: Patologie - získat snadno a rychle!
O mne - Renáta Ocilková
vybraných přednášek z patologie pro usnadnění orientace v přednášené látce. Nejedná se v žádném ohledu o učební text, ale pouze o doprovodná hesla, případně o krátké orientační texty nebo schémata, které tak není potřeba, považoval-li by to někdo za nutné, při přednášce opisovat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY