Patologie v ženském lékařství eBook

Fatimma.cz Patologie v ženském lékařství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Patologie v ženském lékařství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Patologie v ženském lékařství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Patologie v ženském lékařství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 8071694606

POPIS
Publikace je určena všem lékařům, jejichž předmětem zájmu je patologie ženského reprodukčního aparátu a mléčné žlázy jako přímá součást náplně jejich oboru. Pro patology je specializovaným postgraduálním repetitoriem orientovaným na biopsii, pro ostatní je zdrojem informací na postgraduální úrovni podle jejich konkrétního zaměření.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Patologie v ženském lékařství (Karel Motlík a ...
Nacházíte se na stránce: WWW.LEVRET.CZ > Doškolování lékařů > Knihy > Patologie v ženském lékařství Doškolování lékařů v gynekologii a porodnictví LEVRET s.r.o. Přihlášení - Registrace | Vyhledávání
Ústav soudního lékařství v Hradci Králové | Ústav soudního ...
Odkaz Fotogalerie představuje Ústav soudního lékařství LF UK a FN v Hradci Králové všem, kteří jej chtějí poznat nejen textem, ale i obrazem. Věříme, že Vám tyto stránky nabídnou informace, které hledáte. Naší snahou je web pracoviště nadále rozvíjet a obohacovat ke spokojenosti jeho čtenářů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY