Závěť Sherlocka Holmese eBook

Fatimma.cz Závěť Sherlocka Holmese Image

INFORMACE

Hledáte knihu Závěť Sherlocka Holmese? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Bob Garcia? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Závěť Sherlocka Holmese.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,14 MB

ISBN: 8072174150

POPIS
Ačkoliv je Sherlock Holmes po smrti, připraví doktoru Watsonovi, svému věrnému příteli, poslední překvapení. Doktor Watson je pozván spolu s inspektorem Lestradem ze Scotland Yardu a se Sherlockovým bratrem Mycroftem k notáři, kde má být čtena jeho záveť. Sherlock Holmes v ní popisuje svůj poslední případ, sérii hrůzných zločinů, které svou krutostí předčí všechny zločiny, s nimiž měl až dosud co do činění. Při střetnutí s tímto sériovým vrahem se tentokrát Sherlock Holmes pokusí vyřešit případ post mortem.Kniha francouzského spisovatele Boba Garcii není ovšem jen dokonalou napodobeninou příběhů Arthura Conana Doyla, ale je to skvělý thriller, zachycující ponurou atmosféru londýnského podsvětí a udržující čtenáře po celou dobu v napětí, jak to ostatně u dobré detektivky má být.
STÁHNOUT ČÍST
Závěť Sherlocka Holmese - Garcia Bob - knihkupectví ...
Kniha: Závěť Sherlocka Holmese (Bob Garcia). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Garcia, Bob: Závěť Sherlocka Holmese, 2006 - Antikvariát ...
Knížka je nečtená, bezvadný stav, s přebalem. Tyto internetové stránky pro správnou funkčnost webu používají tzv. soubory cookies.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY