Brankáři, hokejové hvězdy světa eBook

Fatimma.cz Brankáři, hokejové hvězdy světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Brankáři, hokejové hvězdy světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Brankáři, hokejové hvězdy světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Brankáři, hokejové hvězdy světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,30 MB

ISBN: 8070217952

POPIS
Bohatě ilustrovaná kniha přibližuje specifickou profesi hokejového brankáře a její nejvýraznější postavy historie i současnosti. Představuje profily čtyřicítky brankářských hvězd jak českého hokeje, tak i výrazné postavy světových šampionátů a superhvězdy-legendy NHL. Nabízí pohled na vývoj výstroje a výzbroje, včetně brankářských masek. Ucelenou podobu všech brankářských trofejí a jejích držitelů, perličky, zajímavosti i klípky jistě ocení všichni fanoušci ledního hokeje.
STÁHNOUT ČÍST
Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 - Wikipedie
NHL.cz | Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
Brankáři - Hokejové hvězdy světa - Antikvariát Smíchov
Není pochyb o tom, že Dominik Hašek je nejlepším českým hokejovým brankářem, jakého kdy tato země měla. A soudě podle statistik a vyhraných trofejí, které rámují jeho kariéru, patří k nejlepším v historii tohoto sportu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY