Dávná tajemství eBook

Fatimma.cz Dávná tajemství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dávná tajemství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dávná tajemství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dávná tajemství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,34 MB

ISBN: 8073810542

POPIS
V Letní ulici se za lesklými okny a zahradami plnými růží skrývá nejedno tajemství. To, které tvrdě pracující svobodná matka Faye tají před svou dospívající dcerou Amber, anebo to, které třicetiletá Maggie nepřizná ani sama sobě. Když se prchlivá Amber bláznivě zamiluje a rozhodne se pro svou lásku zahodit budoucnost, a když se Maggie ocitne zpátky doma, aby se postarala o nemocnou matku, jejich tajemství začínají vyplouvat na povrch. Jediným člověkem v Letní ulici, který zná odpověď na každou otázku, je moudrá a laskavá Christie. Dokáže nahlédnout do lidských srdcí a vyřešit problémy svých přítelkyň. Jenomže právě teď se z hlubin času vynořilo i její tajemství, které zatím skrývala před manželem i dospělými syny…
STÁHNOUT ČÍST
Pod knihovnou ve Fryštátě jsou dávná tajemství a nyní se ...
Dávná tajemství Polynésanů . Ostrov „na konci světa" byl neobydlený pravděpodobně až do 6. století našeho letopočtu. Pak ale u jeho břehů přistály polynéské kmeny, které s sebou přivezly i první savce. Do té doby byl ostrov obydlený pouze ptáky.
Dávná tajemství - Sabrina Jeffries | Knihy Dobrovský
Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství 259,-201,-Není dostupné Dům v podhradí: Skrývá dávná tajemství Která ze sester se rozhodne bydlet v domě po zemřelé matce, přestože žádná nemá na dětství ty nejlepší vzpomínky?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY