Migréna eBook

Fatimma.cz Migréna Image

INFORMACE

Migréna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Rudolf Kotas. Přečtěte si s námi knihu Migréna na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Migréna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,10 MB

ISBN: 8085912392

POPIS
Od vydání překladu dnes již klasické monografie prof. Prusińského Migréna uplynulo již 12 let. Za tuto dobu došlo v oblasti poznání patofyziologie i léčby bolestí hlavy k zásadnímu průlomu v rámci širokého proudu neurověd a farmakologie nervového systému. Co zůstává i po 12 letech vysoce aktuální, je podceňování migrény ze strany mnohých lékařů. Přitom pacient s jedním záchvatem týdně stráví v průběhu 7 let jeden celý rok v pracovní neschopnosti, v trýznivém stavu, ze kterého často nevidí úniku. Kniha dr. Kotase je aktuální a srozumitelnou příručkou pro lékařskou praxi s jednoznačným cílem: vyšetřit kvalifikovaně pacienta a najít pro něj efektivní individuální terapeutický režim.Kniha je určena neurologům a praktickým lékařům.
STÁHNOUT ČÍST
Biologickou léčbu migrény by pojišťovny mohly hradit od ...
Migréna patří k chorobám, které mají obrovský negativní dopad na kvalitu života postižených. Většina migreniků má potíže se soustředěním, učením a pracovní výkonností a často i sexuálním životem. Záchvatovité bolesti trvají 3 - 72 hodin, přičemž rozdělujeme migrénu na 2 druhy.
Migréna | Prozdravi.cz - Přírodní cestou ke zdraví
Migréna (migrenózní záchvat, migrenózní bolest hlavy) je jedním z mnoha typů bolestí hlavy. Jedná se o chronické záchvatovité onemocnění, při němž se opakují v různých časových intervalech ataky bolesti hlavy střední až vysoké intenzity. Zhruba 80 % jejích případů tvoří běžná migréna bez aury, zbylých 20 % připadá na migrénu s aurou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY