Sashiko eBook

Fatimma.cz Sashiko Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sashiko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Susan Briscoeová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Sashiko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,96 MB

ISBN: 8025118634

POPIS
Sashiko je tradiční japonská technika, která využívá jednoduchých stehů k vytvoření dekorativních vzorů ideálních pro patchwork, quiltování a vyšívání. V této knize se dozvíte o fascinující historii sashika a naučíte se pomocí jednoduchých a rychlých technik vytvářet krásné vzory. Seznámíte se s pomůckami, základními postupy a naleznete zde více než 100 různých vzorů. Postupy jsou popsány krok za krokem pomocí fotografií a nákresů. Jednotlivé vzory pak využijete ve 33 projektech, v nichž si zhotovíte například prostírání, blahopřání, tašku či polštář.
STÁHNOUT ČÍST
Sashiko Design hand bag,handmade,kimono,sashiko,kiyomi ...
Sashiko thread doesn't have a sheen as embroidery floss or the Valdani embroidery thread have. Either thread could be used a substitute for sashiko thread but the look will be slightly different. Thimble. This is a traditional sashiko thimble that is used to push the needle through the cloth.
Sashiko Design hand bag,handmade,kimono,sashiko,kiyomi ...
Bienvenue sur Sashiko-Ya.fr, le site de Satomi Sakuma auteure du livre "Sashiko d'hier et d'aujourd'hui" et de "Sashiko". Cette boutique se spécialise dans la broderie japonaise du Sashiko, du matériel nécessaire à cette broderie et dans les tissus japonais. Toutes les créations sont de Satomi Sakuma.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY