Nemoc jako cesta eBook

Fatimma.cz Nemoc jako cesta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nemoc jako cesta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nemoc jako cesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Nemoc jako cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 8024207990

POPIS
Práce dvou zkušených odborníků především z oboru psychoterapie a zastánců ezoterické psychologie se zabývá fenoménem nemoci. Nikoliv tedy jednotlivými chorobami a jejich léčením, nýbrž "stavem nemoci", kdy se člověk necítí dobře. Tento stav podle nich patří k životu stejně jako vzduch k dýchání a svědčí o tom, že člověk žije ve stresech, jejichž symptomy nelze odstranit pouze léky či operacemi. Autoři tvrdí, že nejen různé infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, ale i nádory a AIDS jsou symptomy, jež nám zprostředkují cenná poselství z duševní sféry, a snaží se podat čtenářům návod, jak se s těmito "vzkazy duše" vyrovnávat.
STÁHNOUT ČÍST
Nemoc jako cesta / Nejlevnější knihy
Thorwald Dethlefsen, Rüdiger Dahlke: Nemoc jako cesta - Astropsychologie - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.
Nemoc jako cesta od 8,11 € - Heureka.sk
Nemoc je podle nich obecným stavem, projevem života ve stresu a nepohodě, a všechny choroby jsou jen hmotná vyjádření poselství z duchovní sféry, která nám naznačují, co bychom v životě rozhodně měli změnit. Pokud tvrdohlavě trváme na nezdravých vzorcích uvažování a chování, tělo nám to dá nekompromisně najevo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY