Nemoc jako cesta eBook

Fatimma.cz Nemoc jako cesta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nemoc jako cesta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nemoc jako cesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Nemoc jako cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,62 MB

ISBN: 8024207990

POPIS
Práce dvou zkušených odborníků především z oboru psychoterapie a zastánců ezoterické psychologie se zabývá fenoménem nemoci. Nikoliv tedy jednotlivými chorobami a jejich léčením, nýbrž "stavem nemoci", kdy se člověk necítí dobře. Tento stav podle nich patří k životu stejně jako vzduch k dýchání a svědčí o tom, že člověk žije ve stresech, jejichž symptomy nelze odstranit pouze léky či operacemi. Autoři tvrdí, že nejen různé infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, ale i nádory a AIDS jsou symptomy, jež nám zprostředkují cenná poselství z duševní sféry, a snaží se podat čtenářům návod, jak se s těmito "vzkazy duše" vyrovnávat.
STÁHNOUT ČÍST
Rüdiger Dahlke: Muž, který do vás vidí | E15.cz
V knize Nemoc jako cesta najdete originální pohled na tělesná onemocnění - infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS - z pera dvou odborníků na fenomén nemoci, Ruedigera Dahlkeho, lékaře, přírodního léčitele a psychoterapeuta, a Thorwalda Dethlefsena, diplomovaného psychologa a psychoterapeuta. Nemoc je podle nich obecným stavem ...
Thorwald Dethlefsen, Rüdiger Dahlke: Nemoc jako cesta ...
Nemoc jako cesta . 11,70 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY