Astrologie pro začátečníky eBook

Fatimma.cz Astrologie pro začátečníky Image

INFORMACE

Astrologie pro začátečníky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor William Hewitt. Přečtěte si s námi knihu Astrologie pro začátečníky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Astrologie pro začátečníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,89 MB

ISBN: 8073360683

POPIS
Kniha je písaná stručne, bez zbytočne zaťažujúcich informácií, ale tak, aby pokryla všetko dôležité pre toho, kto sa o astrológiu začína zaujímať. Hovorí, čo to astrológia je a ako funguje, vykladá znamenia, planéty, domy, aspekty atď., učí, ako interpretovať horoskop narodenia, stručne sa zmieňuje o tranzitoch a progresiách a zmieňuje sa aj o matematických výpočtoch a počítačových horoskopoch.
STÁHNOUT ČÍST
Astrologie pro začátečníky: Jak snadno pochopit a vykládat ...
Jednoduchá učebnice astrologie pro začátečníky a samouky vhodná pro všechny, kteří se zajímají o horoskopy. Uvádí charakteristiky jednotlivých znamení, rozdělení na dekany, vliv fází Luny na oblasti života, vysvětluje, co znamená ascendent a domy v horoskopu, jejich obsazení a vzájemné aspekty mezi planetami.
Hvězdopravec
Pro začátečníky. O KURZECH PRO ZAČÁTEČNÍKY. Kurzy, které pořádám, jsou vymyšleny a sestaveny proto, aby se jejich účastníci seznámili s astrologií, naučili se jí rozumět a pochopili jednotlivé prvky v horoskopu. Pokud do kurzů vstoupíte, dozvíte se, jakou povahu mají planety, znamení a domy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY