Antistresové omalovánky pro dospělé 3 eBook

Fatimma.cz Antistresové omalovánky pro dospělé 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Antistresové omalovánky pro dospělé 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Antistresové omalovánky pro dospělé 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Antistresové omalovánky pro dospělé 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

ISBN: 9788027100712

POPIS
Konečně je před námi léto a vy držíte v ruce nejlepšího kamaráda na dovolenou – neodmlouvá, nemůže se rozbít a přináší klid a radost z tvorby. Třetí díl originálních omalovánek od výtvarnice Jolany Daňkové. Obsahuje rady pro pokročilé omalovávačky a omalovávače – naučíte se vyznat v druzích pastelek, využít je až do posledního zbytečku i dokonale stínovat.Antistresové omalovánky pro dospělé vás tentokrát zvou na daleké cesty. Vymalujte si:Africké motivy od pyramid po skarabeaAustralské domorodé obrázkySkandinávské motivy elfů i sobůObyvatele hlubin moří a oceánůIndiánské totemy a teepeeMotivy z pestrobarevné džungleZ vlastní zkušenosti doporučujeme zásobit omalovánkami na dovolenou i ostatní členy rodiny, protože jinak hrozí, že ty vaše nenápadně přejdou do jejich majetku. Tenhle barevný koníček si nevybírá. Proti stresu účinkuje u mužů i žen, dětí i prarodičů. Zklidňuje, podporuje výtvarné cítění, přináší uspokojení z vlastní tvorby i tomu, kdo si třeba myslí, že nemá talent na malování. Inspiraci najdete v naší facebookové skupině s více než čtyřmi tisíci členek a členů.
STÁHNOUT ČÍST
Želva - Vybarvování omalovánek pro dospělé|Vymalovánky 3.č ...
Úvod » Pro dospělé » Omalovánky pro dospělé ... Antistresové omalovánky pro dospělé 3. Cena 189 K ...
Doprava | Omalovánky k vytisknutí, Obrázky k tisku zdarma
Příslušenství k produktu Antistresové omalovánky pro dospělé 3 včetně uživatelských recenzí, hodnocení produktů a porovnání cen eshopů!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY