Úvod do práva životního prostředí eBook

Fatimma.cz Úvod do práva životního prostředí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Úvod do práva životního prostředí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Úvod do práva životního prostředí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Úvod do práva životního prostředí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,43 MB

ISBN: 8086898113

POPIS
Tato učební pomůcka podává výklad soukromoprávních institutů ochrany životního prostředí (a tím pádem i těchto soukromoprávních institutů vůbec). Jde o méně typické a méně známé instituty ochrany životního prostředí. Podobný alespoň relativně kompaktní text zabývající se touto otázkou v podstatě neexistuje, nebo ho autoři alespoň nikde neobjevili.
STÁHNOUT ČÍST
Úvod do práva životního prostředí od 166 Kč - Heureka.cz
Úvod do práva životního prostředí (dotace 2/1) a. pojem, předmět, vývoj, systém, metoda právní regulace, subjekty: b. principy práva životního prostředí ...
Právo životního prostředí - Praktický průvodce - ANAG
Účelem semináře je vyložit zejména začínajícím pracovníkům ve vodním hospodářství základní souvislosti vodního práva. Vítáni jsou však i zkušenější kolegové. Pozornost bude věnována základním předpisů vodního práva, tj. vodnímu zákonu a zákonu o vodovodech a kanalizacích. Z důvodu rozsahu dané materie je seminář rozdělen do dvou bloků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY