Hra v terapii eBook

Fatimma.cz Hra v terapii Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hra v terapii! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hra v terapii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hra v terapii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,58 MB

ISBN: 9788026211907

POPIS
Hra je již zavedeným terapeutickým prostředkem, který pomáhá odžít a zpracovat situace, které člověk prožil, případně mu pomáhá připravit se na věci, které ho čekají. Terapeutická hra má, stejně jako další terapeutické nástroje, svá pravidla, indikace a kontraindikace, může být významným motivačním faktorem v práci s klientem a zároveň ji lze využít i při práci s klienty, kteří motivovaní nejsou, nebo je jejich motivace kolísavá.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Hra v terapii - Milan Valenta | knizniklub.cz
Hra je již zavedeným terapeutickým prostředkem, který pomáhá odžít a zpracovat situace, které člověk prožil, případně mu pomáhá připravit se na věci, které ho čekají. Terapeutická hra má, stejně jako další terapeutické nástroje, svá pravidla, indikace a kontraindikace, může být významným motivačním faktorem v práci s klientem a zároveň ji lze využít i ...
Hra v terapii - Masaryk University
Terapie hrou Virginie Mae Axline vychází z přesvědčení, že každé dítě má vrozenou schopnost zkoumat a zpracovávat své pocity a prožitky, včetně těch negativních, prostřednictvím hry, protože hra je "řečí" dítěte. Používáme i DDP terapii a nabízíme DDP výcvik.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY