Stomatologie eBook

Fatimma.cz Stomatologie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stomatologie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stomatologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Stomatologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,91 MB

ISBN: 8024727004

POPIS
Stomatologie je lékařským oborem, který se zabývá prevencí, diagnostikou, léčením a výzkumem onemocnění a vývojových poruch zubů, chrupu a všech tkání dutiny ústní, jakož i orgánů a tkání topograficky s ní souvisejících. Monografie obsahuje základní informace, které popisují a zatřiďují současné pracovní postupy a terapeutické metody pro obor zubní lékařství. Kniha koncepčně vychází ze současných vědeckých poznatků a z mezinárodně uznávaných programů zvyšování kvality orálního zdraví. Učebnice je určena studentům medicíny a mladým lékařům, zdravotním sestrám, zubním laborantům a hygienistkám jako stručný průvodce oborem.
STÁHNOUT ČÍST
Stomatologické centrum Praha
Die Stomatologie (griechisch στόμα stóma, deutsch ‚Mund' und λόγος lógos, deutsch ‚Wort', ‚Lehre') ist die Wissenschaft der Heilkunde der Krankheiten der Mundhöhle, also der Mund-, Kiefer- und Zahnmedizin. Stomatologe ist außerhalb der Bundesrepublik (1989) ein Alternativbegriff für Zahnarzt.. Als stomatognathes System bezeichnet man das Zahn-Mund-Kiefer-System.
Stomatologie Ječná 1 | Zubní klinika Praha 2 - Nové Město
Oficiální stránky Poliklinika Lesná. Poliklinika na Halasově náměstí 1 na Lesné je významné zdravotnické zařízení sloužící nejen pro občany městské části Brno-sever.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY