Bláznivá bludiště eBook

Fatimma.cz Bláznivá bludiště Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bláznivá bludiště? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Thomas Flintham? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Bláznivá bludiště.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,98 MB

ISBN: 9788020424150

POPIS
Není bludiště jako bludiště. BLÁZNIVÁ BLUDIŠTĚ jsou něco výjimečného. Jejich autor, Thomas Flintham, si vymyslel desítky různých prostředí a neuvěřitelných tvarů, do kterých propletené cestičky zasadil. Jeho kniha vás provází zemí Bludiwoodem, kde je možné narazit na bludiště téměř kdekoli. Tak například můžete hledat cestu ven z medvědí kožešiny, z lesa plného stromů, z jeleních parohů, měsíce, mraků, králičích nor, z vousů či pavučin.Potkáte se také s Malým rytířem, který musí vysvobodit svého krále ze zajetí a přitom projít mnohými bludišti, či s Astro Mikem, který hledá ideální planetu k životu a musí utíkat před kosmonautožravými příšerami a jinou vesmírnou havětí.
STÁHNOUT ČÍST
Bláznivá bludiště - Thomas Flintham | KOSMAS.cz - vaše ...
Křišťálové bludiště aneb tak trochu bláznivá Pevnost Boyard Aktuality Televize, Televize, Televize Program 10. 8. 2011 VIDEA A FOTKY UVNITŘ - Zábavná televizní soutěž The Crystal Maze původně ani nemusela vzniknout, britská stanice Channel 4 totiž chtěla v roce 1990 odvysílat vlastní verzi soutěže Fort Boyard.
Blazniva bludiste a hledacky | Sleviste.cz
Bláznivá bludiště a hledačky autora nemá. Oblíbená bludiště a hledačky děti nikdy neomrzí! Najdi cestu spletitými bludišti nebo hledej šikovně poschovávané obrázky. Užij si skvělou zábavu s 64 bláznivými úkoly a procvičuj pozornost, postřeh a koncentraci!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY