Bláznivá bludiště eBook

Fatimma.cz Bláznivá bludiště Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bláznivá bludiště! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bláznivá bludiště a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Bláznivá bludiště.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 9788020424150

POPIS
Není bludiště jako bludiště. BLÁZNIVÁ BLUDIŠTĚ jsou něco výjimečného. Jejich autor, Thomas Flintham, si vymyslel desítky různých prostředí a neuvěřitelných tvarů, do kterých propletené cestičky zasadil. Jeho kniha vás provází zemí Bludiwoodem, kde je možné narazit na bludiště téměř kdekoli. Tak například můžete hledat cestu ven z medvědí kožešiny, z lesa plného stromů, z jeleních parohů, měsíce, mraků, králičích nor, z vousů či pavučin.Potkáte se také s Malým rytířem, který musí vysvobodit svého krále ze zajetí a přitom projít mnohými bludišti, či s Astro Mikem, který hledá ideální planetu k životu a musí utíkat před kosmonautožravými příšerami a jinou vesmírnou havětí.
STÁHNOUT ČÍST
Blazniva bludiste | Sleviste.cz
Křišťálové bludiště aneb tak trochu bláznivá Pevnost Boyard Aktuality Televize, Televize, Televize Program 10. 8. 2011 VIDEA A FOTKY UVNITŘ - Zábavná televizní soutěž The Crystal Maze původně ani nemusela vzniknout, britská stanice Channel 4 totiž chtěla v roce 1990 odvysílat vlastní verzi soutěže Fort Boyard.
Bláznivá bludiště - Flintham Thomas - SEVT.cz
Bláznivá bludiště a hledačky Nakladatel: Fragment EAN: 8594155758098 ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY