Zahradnický kalendář 2016 eBook

Fatimma.cz Zahradnický kalendář 2016 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zahradnický kalendář 2016! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zahradnický kalendář 2016 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zahradnický kalendář 2016.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,59 MB

ISBN: 9788090532298

POPIS
Devátý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek, letniček, ovoce i zeleniny, tipy na nákupy, ukázky českých zahrad – to je Zahradnický kalendář 2016, koncipovaný s důrazem na bio a eko trendy.Zahradnický kalendář obsahuje tak jako každý rok také praktický diář pro lunární zahradničení a prostor pro vlastní poznámky. Kniha je originální českou publikací, není překladem z cizího jazyka, vychází z českého prostředí a představuje pouze rostliny a výrobky dostupné na českém trhu.
STÁHNOUT ČÍST
Zahradnický kalendář 2018 - | Kniha na Alza.cz
Objednávejte knihu Zahradnický kalendář 2016 v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Zahradníkův kalendář na celý rok: kdy sít a sázet zeleninu ...
Zahradnický kalendář obsahuje tak jako každý rok také praktický diář pro lunární zahradničení a prostor pro vlastní poznámky. Kniha je originální českou publikací, není překladem z cizího jazyka, vychází z českého prostředí a představuje pouze rostliny a výrobky dostupné na českém trhu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY