Malý Vlk a Bystré Očko eBook

Fatimma.cz Malý Vlk a Bystré Očko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malý Vlk a Bystré Očko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malý Vlk a Bystré Očko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Malý Vlk a Bystré Očko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,48 MB

ISBN: 8073418088

POPIS
21 komiksových příběhů pro nejmenší z indiánské vesničky, kde žije statečný kluk Malý Vlk a jeho kamarádi. V indiánské vesničce Šošounově žije statečný kluk Malý Vlk, jeho kamarádka zvědavé Bystré Očko, medvídek Míša a pes Puňťa. Tahle rošťácká parta často dělá starosti Panu Kouzelníkovi a jeho věrnému pomocníkovi strážnému ptáku Moudrému Zobákovi. V nedalekém jezeře se prohání velký had Quik. Vypadá sice strašidelně, ale je to dobrotisko, nikomu by neublížil, naopak sám je ohrožován ziskuchtivými sběrateli kuriozit nebo senzace lovícími novináři. Malý Vlk s Bystré Očko jsou s Quikem přátelé a neohroženě mu pomáhají z nesnází, někdy i s pomocí Pana Kouzelníka. Děti a jejich kamarádi prožívají veselá i nebezpečná dobrodružství, do kterých se občas připlete medvědice teta Máša. Rozumu moc nepobrala, ale je to dobrá duše. Malému Vlkovi a Bystrému Očku se dokonce podaří provdat Mášu za silného a hezkého medvědího mládence.
STÁHNOUT ČÍST
Malý Vlk a Bystré Očko | ComicsDB
Kupte knihu Malý Vlk a Bystré Očko od Věra Faltová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Knihkupectví - antikvariát M.Bartunek
Malý Vlk a Bystré Očko. Kdo napsal knihu Malý Vlk a Bystré Očko? Autorem je Věra Faltová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY