Business English - Konverzace eBook

Fatimma.cz Business English - Konverzace Image

INFORMACE

Hledáte knihu Business English - Konverzace? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Robert Tilley? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Business English - Konverzace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,57 MB

ISBN: 8024715384

POPIS
Bezpečné zvládnutí moderní obchodní angličtiny je dnes jedním z nejdůležitějších předpokladů pro dosažení úspěchu v obchodní činnosti i v zaměstnání. Ten, kdo jedná se zahraničními partnery, se musí umět správně a profesionálně vyjadřovat. Tento díl nové řady „Fit for Business English“ uvádí příklady, jak v angličtině správně navazovat kontakty, konverzovat s obchodními partnery a zvládnout účast na konferenci. Všechny důležité odborné termíny a jazykové obraty jsou vysvětleny ve vzorových rozhovorech a cíleně procvičovány ve cvičeních. Nepostradatelné pro každého, kdo chce používat správnou angličtinu a obstát ve své profesi.
STÁHNOUT ČÍST
Kontakt - business-english.cz
Všechny informace o produktu READY FOR BUSINESS ENGLISH KONVERZACE + CD - Duncan Glan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze READY FOR BUSINESS ENGLISH KONVERZACE + CD - Duncan Glan.
Business english - Vyhledávání na Heureka.cz
Please, here is my business card. Prosím, tady je má vizitka. What is the best way to contact you? Co je nejlepší způsob, jak Vás kontaktovat? You can reach me by calling the number on my business card. Můžete mě zastihnout na telefonním čísle, které je na vizitce. - - - How was your trip? Jakou jste měl cestu? I will show you around.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY