Živí mrtví (Díl čtvrtý) eBook

Fatimma.cz Živí mrtví (Díl čtvrtý) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Živí mrtví (Díl čtvrtý)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Živí mrtví (Díl čtvrtý) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Živí mrtví (Díl čtvrtý).pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,69 MB

ISBN: 9788074490804

POPIS
Na hrdinu dopadají rány ze všech stran a aby ochránil své lidi, je nucený začít dělat nelítostná rozhodnutí. Mění se... a rozhodně ne k lepšímu. A ostatní na tom nejsou o moc lépe.Jsou sice v bezpečí před zombiemi, ale ne před sebou navzájem.Emoce vybublávají na povrch a stačí maličkost, aby se všechno zhroutilo a lidé začali znovu umírat.
STÁHNOUT ČÍST
Živí mrtví Život a smrt | KNIHCENTRUM.cz
Kupte knihu Živí mrtví (Díl dvacátý čtvrtý) od Robert Kirkman, Charles Adlard, Charlie Adlard (ilustrátor) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Živí mrtví Touha je slepá: Díl čtvrtý - Robert Kirkman ...
Toto je seznam dílů seriálu Živí mrtví.Americký postapokalyptický seriál Živí mrtví (v originále Walking Dead) vznikl na základě stejnojmenného komiksu od Roberta Kirkmana, Tonyho Moorea a Charlieho Adlarda.Kabelová televizní stanice AMC jej začala vysílat od 31. října 2010.V českém znění seriál začala vysílat stanice Prima Cool od 25. srpna 2012.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY