Případy detektiva Murdocha 6 eBook

Fatimma.cz Případy detektiva Murdocha 6 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Případy detektiva Murdocha 6! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Případy detektiva Murdocha 6 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Případy detektiva Murdocha 6.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,27 MB

ISBN: 9788074620911

POPIS
Ve svých čtyřiceti letech byl Reverend Charles Howard stále velmi impozantní muž. Ženatý presbyteriánský kněz působil na sklonku 19. století ve východní části Toronta a získal si velkou oblibu mezi svými farníky, zejména u žen, a zvláště pak u slečny Sarah Dignamové. Jako vážený člen místní komunity se Charles Howard pravidelně setkával s chudinou a posuzoval jednotlivé žádosti o přijetí do chudobince. Avšak jednoho dne je Charles Howard nalezen mrtev, zabit a brutálně zbit někým, koho si pozval do své kanceláře na faře. A tím, kdo najde jeho zohavenou mrtvolu, je slečna Dignamová. Jeho hodinky a boty jsou pryč. Jde snad o pomstu nějakého žebráka, kterého reverend odmítl? Detektiv Murdoch pochybuje o tom, že viníkem je nějaký tulák či pobuda. Ale aby dokázal (či vyvrátil) toto tušení, musí vstoupit do Dickensova světa chudobinců a bídy. Do světa těch, kteří už neměli kam jít, a proto zaklepali na dveře reverenda Howarda.
STÁHNOUT ČÍST
Případy detektiva Murdocha XII (6) - tvprogram.cz
Nalezené tagy: Případy Detektiva Murdocha Temný Případ Temny Pripad Temný Prípad Detektiv Případy 1. Oddělení Murdoch Mysteries Detektiv Z Hongkongu 0
Případy detektiva Murdocha 6. série part1 CZ.rar | Ulož.to
Případy detektiva Murdocha 6. série part1 CZ.rar +7; Velikost 1.8 GB; Stáhnout rychle za kredit 29 minut - 1,84 K ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY