Smrt krále Artuše eBook

Fatimma.cz Smrt krále Artuše Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrt krále Artuše! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrt krále Artuše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Smrt krále Artuše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,65 MB

ISBN: 8020409734

POPIS
Čtvrtý, volně navazující díl velmi úspěšného cyklu románů o králi Artušovi, kouzelníku Merlinovi a rytířích kulatého stolu od populární britské autorky, která se specializuje na legendy, mýty a eposy Británie. Strhující děj přenáší čtenáře do ranně středověké Británie ve chvíli, kdy král stojí na vrcholu moci – a tváří v tvář smrti. Artušovu smrt předpověděla jeho nevlastní sestra, čarodějka Morgause, která Artuše svedla k incestu a porodila mu syna jako nástroj své pomsty. Mladý Mordred se brání osudovému poslání, ale matčino kouzlo je silné a on proti své vůli vraždou otce vystaví vzkvétající říši útokům Barbarů.Přeložila Věra Šťovíčková-Heroldová.
STÁHNOUT ČÍST
Artušova smrt - Wikipedie
Mnozí se o získání meče pokoušeli, ale nikomu, kromě Artuše, se to nepodařilo. Když ještě Merlin prozradil všem tajemství jeho původu, uznali rytíři Artuše za svého právoplatného krále. Artuš si meč ponechal a nadále jej používal, nejednalo se ovšem o Excalibur.
Kniha Smrt krále Artuše - Trh knih - můj antikvariát online
Artušovu smrt předpověděla jeho nevlastní sestra, čarodějka Morgause, která Artuše svedla k incestu a porodila mu syna jako nástroj své pomsty. Mladý Mordred se brání osudovému poslání, ale matčino kouzlo je silné a on proti své vůli vraždou otce vystaví vzkvétající říši útokům Barbarů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY