Smrt krále Artuše eBook

Fatimma.cz Smrt krále Artuše Image

INFORMACE

Smrt krále Artuše je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mary Stewartová. Přečtěte si s námi knihu Smrt krále Artuše na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Smrt krále Artuše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,38 MB

ISBN: 8020409734

POPIS
Čtvrtý, volně navazující díl velmi úspěšného cyklu románů o králi Artušovi, kouzelníku Merlinovi a rytířích kulatého stolu od populární britské autorky, která se specializuje na legendy, mýty a eposy Británie. Strhující děj přenáší čtenáře do ranně středověké Británie ve chvíli, kdy král stojí na vrcholu moci – a tváří v tvář smrti. Artušovu smrt předpověděla jeho nevlastní sestra, čarodějka Morgause, která Artuše svedla k incestu a porodila mu syna jako nástroj své pomsty. Mladý Mordred se brání osudovému poslání, ale matčino kouzlo je silné a on proti své vůli vraždou otce vystaví vzkvétající říši útokům Barbarů.Přeložila Věra Šťovíčková-Heroldová.
STÁHNOUT ČÍST
Král Artuš: 5 nejlepších artušovských filmů | Ábíčko.cz
Mnozí se o získání meče pokoušeli, ale nikomu, kromě Artuše, se to nepodařilo. Když ještě Merlin prozradil všem tajemství jeho původu, uznali rytíři Artuše za svého právoplatného krále. Artuš si meč ponechal a nadále jej používal, nejednalo se ovšem o Excalibur.
Smrt černého krále (1971) | ČSFD.cz
velmi dobrý stav, historický román, svazek 1. Košík je prázdný, pojďme ho naplnit!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY