Prospěšný med eBook

Fatimma.cz Prospěšný med Image

INFORMACE

Prospěšný med je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hannah Coughlin. Přečtěte si s námi knihu Prospěšný med na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Prospěšný med.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,24 MB

ISBN: 9788075851215

POPIS
Sladký zlatý med je přírodní léčitel, který se může pochlubit svými příznivými účinky na lidské zdraví. Pomáhá ulevovat od bolesti v krku, napomáhá hojení ran, usnadňuje trávení, a dokonce podporuje funkci mozku. Rozmazlete se medovou bábovkou, voňavým banánovo-kokosovým chlebíčkem či si vychutnejte med v pikantních lahůdkách, jako je baklava s rajčaty a šarlatovými fazolemi nebo kuře z Bali. Podpořte své zdraví touto lahodnou sbírkou receptů.
STÁHNOUT ČÍST
Coughlin Hannah: Prospěšný med - 40 zdravých, sladkých a ...
Med sice dodává tělu "pouze" energii ve formě jednoduchých sacharidů, ale i tak je tělu velmi prospěšný. Med je lidovými léčiteli nazýván elixírem mládí a je považován za účinné afrodiziakum. Těhotné ženy by měly zkonzumovat alespoň 5kg medu během těhotenství a dodat tak plodu látky potřebné k vývoji.
Naše nakladatelství - Prospěšný med
Navíc je tento lék prospěšný pro celé lidské tělo. Med je antimikrobiální a přináší do těla enzymy, vitamíny a minerály. Z česneku je skvělý allicin který je silným antioxidantem a působí proti rakovině a předčas nému stárnutí. Jablečný ocet zase bojuje proti diabetu a špatnému trávení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY